Візитка

Візитка. Частина 1

Візитка. Частина 2

Візитка. Частина 3

Яблуницькии навчально-виховнии комплекс розміщений в центрі мальовничого гірського села Яблучниця Верховинського району Івано-Франківської області, в якому навчається, і виховується 120дітей [59 учнів у школі і 61дитина- в дитячому садку).

Педагогічний колектив складається з 17чоловік:

·         вчителів - 7, вихователів - 6; вихователь ГПД – 1,

·         практичний психолог -1, соціальний педагог -1,

·         інструктор по фізичному вихованні – 1.

·         Мають вищу кваліфікаційну категорію- 7,

·         спеціаліст І категорії -1, спеціаліст ІІ категорії – 1,

·         педагогічні звання«Старший вчитель» -5,

·         вчитель-методист – 1, вихователь-методист – 1,

·         «Старший вихователь» - 1.

Директором НВК працює Заслужений вчитель України Сіренчук Марія Іванівна.

Педагогічний колектив НВК працює над проблемою: «Розвиток творчої особистості дитини в умовах ефективної реалізації Базової програми «Я у світі»».

Згідно з рішенням педагогічної ради (протокол №1 від 28.08.2000р.) заклад працює за художньо-естетичним напрямом.

З 2006 року введено курс «Музика і рух» за індивідуальним планом.

З метою формування та розвитку особистості дитини активно працюють гуртки за інтересами, а саме: танцювальний, вокальний, екологічний «Струмок», акробатична група, ляльковий театр, гурток драматизації «Колобок», народознавства «Писанка», театр фізичного виховання, математичний гурток «Студія 1+1».

Добре налагоджена робота з батьками. Був створений експериментальний майданчик «Школа - садок - родина», досвід якого занесений в картотеку передового досвіду України в 2001 році.

Педколектив, діти та батьки вивчають народні звичаї, обряди та традиції Гуцульщини й відтворюють їх на сцені. На базі НВК 20 років творчо працює Народний фольклорно-етнографічний колектив «Арніка», дитячий колектив «Супутник».

Яблуницький НВК - опорна установа з питань дошкільної та початкової освіти в районі. На базі закладу проводяться обласні та районні семінари, педагогічні читання, засідання гуцульської освітянської
ради.

В Яблуницькому навчально-виховному комплексі (садок-школа І ступеня) навчається і виховується 120 дітей: в школі-59 учнів, в садочку- 61 малюк, з них 20 - в підготовчій групі.

Педагогічний колектив складається із 17 чоловік: вчителів-8, вихователів-6, практичний психолог - 1, інструктор по фізичному вихованні - 1, соціальний педагог - 1, з них мають вищу кваліфікаційну категорію - 7 ,1-2, педагогічні звання «Старший вчитель»-5, «Старший вихователь» - 1, вчитель-методист - 1, вихователь - методист - 1.

Директором садка-школи
працює Сіренчук Марія Іванівна. Школа-садок в селі Яблуниця - це перший в районі заклад нового типу. За період роботи цієї установи відбулося багато позитивних змін в розвитку освіти села, району, зріс престиж знань, дошкільної та початкової освіти, тут проводяться районні та обласні семінари, педагогічні читання, засідання Гуцульської освітянської ради.

В 1995 році на базі садка-школи був створений експериментальний майданчик «Школа-садок-родина», де педагоги, батьки і діти спільно працювали над проблемою «Використання народних традицій, звичаїв, обрядів, засобів мистецтва в художньо-естетичному вихованні дошкільнят та молодших школярів».

Науковим керівником експерименту був Шкрібляк Петро Васильович - старший науковий співробітник Київського інституту українознавства.